Qe te kesh sukses ne biznes duhet qe :

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga matriksi, 9 Feb 2007.

 1. matriksi

  matriksi Primus registratum

  Re: Qe te kesh sukses ne biznes duhet qe :

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  s'eshte te xhelozia eshte qe sot idete kushtojne.Per momentin dua ta le kete ide sepse duhet te realizohem vet iher pastaj bizinesi /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  Lips
  Di gje ti ku mund ti shes idete?
  Se kam nje liber me ide.Si dhe ti ben thuaje ate idene tende ,se ti e di qe biznesi ecen shume me mire kur ideja nuk eshte origjinale.
   
 2. dimir

  dimir Forumium praecox

  Re: Qe te kesh sukses ne biznes duhet qe :

  Nje ide te qarte*********
  Nje plan biznesi te mire******
  Aftesi manaxheriale te medha......
  Staf te zgjedhur dhe punetore********
  Para per ta vendosur idene tende ne jete************
  Dhe fat........ sigurisht...............
   
 3. dimir

  dimir Forumium praecox

  Re: Qe te kesh sukses ne biznes duhet qe :

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  s'eshte te xhelozia eshte qe sot idete kushtojne.Per momentin dua ta le kete ide sepse duhet te realizohem vet iher pastaj bizinesi /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  /pf/images/graemlins/goofy.gif
  <font color="red"> Per cilen mund te te ndihmojme....... </font>
  Kur te realizohesh na dergo nje leter... ....
   
 4. matriksi

  matriksi Primus registratum

  Re: Qe te kesh sukses ne biznes duhet qe :

  DIMIR
  me keto qe the e mbylle temen fare .:D
   

Shpërndajeni këtë faqe