Pitkini.com - Filma me titra shqip

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Pitkini, 3 Feb 2020.

 1. Pitkini

  Pitkini Primus registratum

  Përshëndetje të gjithëve,

  Për të gjithë te apasionuarit pas filmave dhe për ata që thjesht duan të shohin ndonjë film pasdite me familjen ju ftoj të vizitoni Pitkini.com e cila është faqja e vetme pa reklama për filma me titra shqip.

  Çdo sugjerim apo kritikë e mirëpres.

  Pitkini
   

Shpërndajeni këtë faqe