Nje vajze e vecante!

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga Sara, 19 Nov 2002.

 1. Sara

  Sara Primus registratum

  Nje vajze e vecante!

  Hi Everyone!Kjo nuk eshte nje teme per te diskutuar por pak informacion.
  Eshte per nje shkodrane shume te talentuar.Eshte nje shoqe shume e mire e imja, eshte 16 dhe ka tre vjet qe ka ardhur ne Angli dhe nuk fliste asnje fjale anglisht.Ne me pak se nje vit, ajo mori notat me te larta ne shkollen e saj ne te gjitha lendet,duke perfshire anglishten. Ne Maj ajo u presantua me nje cmim te vecante nga mbreteresha e Anglise, me rastin e Jubileut.
  Dua ti them te lumte, dhe gjithashtu te gjithe studenteve kudo qe jane.

  PS: A....... , please don't kill me.Happy Birthday.
  See you soon!
  Bye!
   
 2. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Qenkla me te vertete e vecante,edhe pse nuk ka mesuar te flase anglisht ajo perseri paska dalur me e talentuara e anglise.Urime per shoqen.
   

Shpërndajeni këtë faqe