Ndihmoni Shqiperine ne eRevollution

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga GamerAl, 27 Nov 2016.

 1. GamerAl

  GamerAl Primus registratum

  Festat e 28-29 nentorit po afrojne ,se bashku me te edhe pregatitjet ne loje eRevollution(Loje strategjike online).Shqipetaret ne kete loje po organizohen per te sulmuar Kosoven nga Serbia dhe per te formuar trojet e shqiperise etnike.

  Serbet krenohen sepse Shqiptaret akoma nuk e kan cliruar Kosoven gjithashtu ata thone se shqiptaret nuk kane internet ne shtepite e tyre prandaj kosova mbetet serbi!

  Pra bashkohuni me eShqiperine dhe ndihmojeni te clirohet nga eSerbia dhe per te cliruar Kosoven duke u futur ne kete link: https://www.erevollution.com/en/register/39690
   
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Lëreni këtë lojë menjëherë. Adminat janë rumune filoserbe, shqiptareve u bëjnë padrejtësi gjithë kohën. Mos humbisni kohë se dhe vetë loja është në braktisje. E kam luajtur kur kishte nga 200 000 lojtarë në betejë e tani është braktisur gati krejt
   

Shpërndajeni këtë faqe