Ndihme per 'fitness'

Diskutime tek 'Sporte te tjera - Basketboll- Atletike- Shah' filluar nga Airbourne, 8 Jul 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kam nderkrye te filloj fitness ose me qarte te vej muskuj!
  Cfare rruge me duhet te ndjek?
  Mundesisht ata/o qe kane eksperience personale ose i kane ne familje kshu tipash.
  Faleminderit.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mu kujtua nje fjale apo kuptim gjeometrik...parapelpipedi.
  Por noten e kam pasur ngelese...pra faleminderit kush ma sqaron!
   
 3. Gay

  Gay Primus registratum

  Kam une nje eksperienc personale. E do te detajuar ne aspektin e listes se ushqimeve?
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Te asaj...ma sqaro neser.
  Tung.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kush eshte GERMA e PARE e ALFABETIT SHQIP per SHURRAQET ne usa?
  Danke.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  nje QELBANIK si ky KATNARI BYTHZI drague...i trego BENIT...KY ZHULI...perse

  ky SPIUNI mamiQIRE....e company.
   
 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Luanet dhe macet e egra ne pergjithesi ndjekin dieten Atkins.

  Pasi hane bythe dreri ata jane fusin me gjume dhe pastaj ngrihen plot muskuj dhe energji.

  Ata qe humbin muskujt ose i kane te atrofizuar mund te krahasohen me astonautet te cilet humbasin shume mase muskulore ne nje ambjent ku graviteti eshte i ulet ose joekzistues.


  Adea
   

Shpërndajeni këtë faqe