Llojet e njerëzve që ju gjithmonë i shihni në Fashion Week

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 10 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]
  Si mizat në një m*t, mblidhen ata.
  1. Vajza që rri vetëm në këmbë, duke luajtur me telefonin e saj dhe duke pritur dikë për t’i bërë foto.

  Ajo mund ose nuk mund të ketë një biletë për shfaqjen aktuale.

  [​IMG]

  2. Fëmijë e shkollës fillore në radhën e parë.

  Nëna e saj është redaktore.

  3. Praktikantja duke plotësuar për redaktoren e revistës që nuk mund të bëjë atë.

  Ajo është e tmerruar se në çdo moment ajo do të identifikohet si një mashtruese dhe u thotë që të largohen.

  [​IMG]

  4.Personi i veshur me rroba sezonale të papërshtatshme për të tërhequr më shumë fotografët të stilit rrugor.

  Byrynxhyk në një stuhi dëbore dhe lesh në një valë të nxehtit - çdo gjë qesharake, me të vërtetë.

  [​IMG]

  5.Një turmë prej redaktorëve të modës në këmbë jashtë shfaqjes tregojnë duke u ankuar për mënyrën se sa e lodhshme është java e modës.

  Ata janë janë mbi të. Deri sa dikush pyet për të bërë foton e tyre, kaq është.
   

Shpërndajeni këtë faqe