Kombëtarja Shqiptare Drejt Jerevanit, Sfida Vendimtare

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Agjenti_007, 10 Oct 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  1444473719de-biasi.jpg

  Sfida vendimtare për kombëtaren tonë në këto eliminatore, do të jetë të dielën ajo ndaj Armenisë. Kombëtarja shqiptare ka udhëtuar drejt Jerevanit, ku në orën 18:00 Gianni de Biasi do të japë një konferencë për shtyp.

  Sipas programit të zyrtarizuar nga federata armene, 30 minuta pas konferencës De Biasi do të nisë seancën e fundit stërvitore me lojtarët. Ndeshja do të drejtohet nga gjyqtari polak, Szymon Marciniak.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kombetarja e MEMES SHQIPERI e ka akoma nje SHANCE per te zene vendin e trete,n.q-se arrnautet mujne islandezet.
  Pastaj me fransuaZUSKAT e kemi NE ne DORE=FATIN.
  PRA ne SHQIP...UNE e KAM =FLAMURIN KUQ edhe ZI.
  Kujt nuk i pelqe ne....picku materu.
  Por me KRYESORJA....qe CUNAT TANE, pa skerBYTHJE upomocas,po lujne=NOGOMET.
  TRAINIERI ne vendin dhe KOHEN e DUHUR.

  FORZA ALBANIA.
   

Shpërndajeni këtë faqe