KluBi BAB_LYMIT

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga olololol, 8 Oct 2006.

 1. olololol

  olololol Primus registratum

  KluBi BAB_LYMIT

  Shyqyr qe na e pru zoti mar me hap ne un i klub
  <font color="red">Menuja : </font>
  1-Birre me kriko e vogla 500 lek te vjetra e modhja 800
  2-Pespi/Cola/Fanta/Ivi/L Soda/Sprite ( sherbehen pa pipe se mesoheni keq) hahahahaha /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif 1000 lek.
  3-Raki bodrumi/moni/kumlle/mareje ( rrushi ska se e bojm vere) 500 lek tekja.
  4-Konjak Skenderbeu dhe Fernet ( per shtim dhimbje barku me shume ) 400 lek tekja.
  5-Kafe Lori 300 lek ( nuk shoqerohet me uje ) /pf/images/graemlins/laugh.gif


  <font color="red">RREGULLORJA. </font>
  1- Mos vidhni tavllat e dahonit.
  2- Pi ke ske leke ( ka fletore borxhesh pa kamate)
  3- Loje me letra 5-kac kush del i funit pagu tavolinen (pijet)
  4-Mos e luj telekomanden &amp; mos i vidh baterite
  5-karikus merrnini ka Shpia.


  Boni dallavere e qyfyre po pa bertit shume se flere ropt /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  1 dopjo alkol shqeto mua lymo
   
 3. harap

  harap Guest

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  du groshe
   
 4. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  <font color="blue">Me rastin e hapjes birre me kriko sa te maroj fucia pare /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>

  Gzuar
   
 5. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  du groshe

  [/ QUOTE ]

  <font color="red">Se harrova /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>
  Per te uriturit me mush barkun Q Studenti 600 lek pjata groshes kush ha dy rracione <font color="blue">Nje pilaf falas </font>

  Uahuahauahauahauahuahauaa
  sa kom qesh qafsha ty /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  <font color="red">Lajmerim : </font>
  1- Kerkojme Banakier (Te ket qene i perzene nga nje lokal tjeter per vjedhje )
  2-kamarier ( te dije , grusht , kapje per flokesh etj, Te duroje ofendimet deri ke brezi trete , Te dije me e bo klientin LLUC /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Pagat : <font color="red">Hajt Se Folim /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>
   
 7. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Du nje Pepsi Lymo, a ka ? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 8. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Urno Pepsin nuk mbajme pergjegjsi per veprimet qe mund te besh LooooooooooooooooooL
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  [​IMG]
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Du nje kafe turke dhe uje depozite
   
 11. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Me terhoqi shume figura e Klubit...mos dmth gjo qe femrat i kane pijet qyl? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  <font color="red"> E ke falas se me nimoje me vu tabelen pi ket kafen dhe jepi i dore suvatim aty ke dera se ka ra ne toke i ra njona me gjoks </font>
  gaggagaggaagaa /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. abs

  abs nuk e di...

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Njashtu mu duk dhe mu /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Tjeta Bab Lumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  O me mistrec ardhe Knej ti Urno I fernet ne fry syte

  Sceptik femrave edhe ju japim naj gote por varet sa DRu e bojn ate qe kane perballe.

  Du xhiro se sa e kom hap /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Nuk e mora vesh ket punen e drunit...

  Abs /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 16. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  qeras Mostwanted me nje Pepsi

  [​IMG]
   
 17. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Nuk e mora vesh ket punen e drunit...

  Abs /pf/images/graemlins/kiss.gif

  [/ QUOTE ]

  Shprehje Lokalesh.
  DRU=Tap
  LLUC=Tap
  Kanoce=Tap
  I Ngrof=Ne qef
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. abs

  abs nuk e di...

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Scept simbas atij jam une mistreci, hajde iher /pf/images/graemlins/kiss.gif ty se si e para qe i ke shkel lokalin ktij asht dasht me u sjell ndryshe, por m ka prit mu mesaduket /pf/images/graemlins/devil.gif


  n pesqinsh ju baj lamsh e li tan lokalin!!! /pf/images/graemlins/cool.gif
   
 19. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  te paska ngaterruar gjinine ai ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Lymo,s'qeke hiç kavalier...qyli per femrat nuk eshte me kushte;eshte qyl free /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: KluBi BAB_LYMIT

  Shif edhe menuja shume tradicionale ...vendase , fare pa variacion nga jashte /pf/images/graemlins/smile.gif
  Si e qujne kamarierin iher te dime kujt me ja pagu llogarine ne fund /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe