Kerkoj sugjerim per domain.

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga PaR1d, 7 Apr 2014.

 1. PaR1d

  PaR1d Primus registratum

  Prshendetje.

  Me falni nese kam postuar ne kategori te gabuar po nuk po gjeja kategori tjeter.

  Po mendoje te hap ndonje website rreth teknologjise ne gjuhen angleze , ne te do te postohen lajme ,reviews , tutoriale rreth telefonave ,kompjuterave etj.
  Ende nuk kam ndonje ide te mire per domainin prandaj pres sugjerimet tuaja [​IMG]
   
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  PaR1d je ne vendin e duhur.
  Per nje faqe anglisht ideja me e mire eshte nej domain i mire .com, por kjo eshte e veshtire pasi keto domaine jane ne humbje. Ne pamundesi per te gjetur dicka te more me .com mund te konsiderosh dicka me .io qe eshte shume trendy ne startupet e reja ose nje domain hack (dhe .al krijon goxha domain hacks). Nje liste me .al domain hacks a gjen tek: http://brut.al/2011/12/30/al-domain-hacks/. Shume nuk lidhen me kompjuetar, tutori.al e te ngjashme por mund te gjesh ndonje interesant :)
   
  Last edited: 19 Jul 2016
  PaR1d likes this.

Shpërndajeni këtë faqe