Kerkese per Access

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Scientist, 11 Oct 2018.

 1. Scientist

  Scientist Tech Science

  Pershendetje :)

  Nickname: eGo0sTyle / ScientiSt
  2:21 PM <NickServ> Registered: May 07 12:24:45 2009 CEST (9 years, 159 days, 1 hour, 57 minutes ago)

  Do kisha deshire te isha pjese e stafit serish. ☺️
   
  POKER likes this.
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje ScientiSt,

  Do ta shikojme kerkesen tuaj dhe do t'ju kthejme pergjigje sa me shpejt.

  Faleminderit
   
  Scientist likes this.
 3. POKER

  POKER Forumium maestatis

  te shtohet direkt biles .
   
 4. SmS

  SmS Forumium praecox

  User i reegullt dhe korrekt Te shtohet :D
   

Shpërndajeni këtë faqe