Jolie dhe Pitt nuk kanë kohë për muaj mjalti (Foto)

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 1 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Pas martesës së tyre të fshehtë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanë kohë për muaj mjalti, ndërsa i janë dedikuar plotësisht filmit të tyre të ri.
  Menjëherë pas ceremonisë, aktorja ka shkuar për në Maltë për t'u përgatitur për punë.

  [​IMG]

  Pitt dhe Jolie do të luajnë rolin e një çifti që janë të fiksuar me fqinjët e tyre, në filmin e ri “By The Sea”.

  Skenarin e filmit e ka shkruar vetë Jolie dhe do të xhirohet në Maltë dhe në Gozo.


  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe