instagram :)

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga Megg, 27 Oct 2013.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Interesant ky web
  Diskutojme ktu mbi te . Dhe btw , follow me @ megg_bashi :D
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Na thuaj pak me shume per ate, Megg.
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hey Jo , nje rrjet social shumm interesant , ku postohen foto ku mund te marresh like dhe komente nga personat qe I ke bere dhe te kane bere follow. :) mua mpelqen :)))
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'kam dyshim ne shijet e tua dhe e besoj se eshte i shkelqyer. Por do ta shoh nje moment tjeter. Me bej nje foto! :)
   
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Me kenaqsii :) hajde .. qesh :p
   
  joetisti_ likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem


  :( ops. Dale se me nxorre te merzitur. Ja tani :) Shkrepe Megg...
   
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mos ta nigjoj (lexoj) ma fjalen MERZI se tmyta me buk ngoj :p
  Kjo doli shum bukur !! :)
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Hahahahah Megg. Por ti e shkrepe para kohe dhe me nxorre pa mendje. Oh po. Kjo doli e bukur... :) Je fotografe nr 1.
   
 9. Megg

  Megg Carpe Diem

  Harrove ti qe fotot habitshem jane te lezetshme ? :)
  bejme prap foto ne , tkam premtu nji set dikur :p
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po. E mbaj mend. Por falas, Megg?
   
 11. Megg

  Megg Carpe Diem

  C'pytje fyse :eek:

  normal qe me lek :p hahahhaahhahahhahh talle, Jo' fotot I ke falas
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Hahahahah. Me shkrive Megg. Mire atehere, meqe s'pranon lek sepse jam miku yt, atehere me lejo te te qeras me nje dreke apo me nje darke.
  Me bej nje ne profil... ashtu... Yes, kjo doli e bukur :)
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  Si sdite iher me than , na e ban nji foto bashk :( yttt :p
  hajt pra se dreken ose darken spi ta kthej , mos tkesh frig se jam modeste , buk e djath e ca tket fal zoti thojm ne :D hahahah
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Hahahahahah. Ta kam thene njehere qe po te doje te genjeje e te thoje se nuk je shkodrane, nuk do te mundje dot sepse te tradhton humori qe ke. Nje humor kaq te madh vetem nje shkodrane mund ta kete :)

  Shume bukur e thoni. S'te harxhoke shume ti. Atehere do te te jap dy dreka. Buke me djath nje, dhe buke me djathe dy :)

  Megg, hajde bejme nje foto bashke :D
   
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hahahahahha oki , hajde qeshu pak se sta hangri kush buken , kam ttemen un :p
  cheeeeeeeeeeeeeeeeeeese
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po thuaj 'zogu zogu' ti. Une di qe te gjithe fotografet thone 'zogu zogu' :p
  Me mire tani...??
   
 17. Megg

  Megg Carpe Diem

  Epo un sjam si tan fotografet tamarrshaaaaa , jam e vecant :p
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E di qe je e vecate. Perndryshe s'do te te zgjidhja ty une. Ke me te vertete talent ne berjen e fotove Megg? (me vdiq ky sinjali i internetit uffa :( )
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  Po , asht nji nder pasionet e mia :D
   
  joetisti_ likes this.
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  Megg dmth kur te martona po te marr ty me ba fotot lol ishalla cmim te arsyshem :p
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe