Hostgator VPS

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga maestroweb, 6 Jul 2014.

 1. maestroweb

  maestroweb Primus registratum

  ne twitter pash nje 50% ulje cmimi une gjithmon kam perdor bluehost dhe shared hosting po tani do me nevojitet nje VPS
  ne kete link eshte ajo e Hostgator
  https://signup.hostgator.com/hg4/vps-81-1-VPS50CP-1
  CPU - 1 , 1GB Ram ,60GB hapsir dhe 1024GB bandwith
  Me nevojitet per nje faqe Chati,ku kam instaluar edhe buddypress dhe bbpress.
  do doja te ngjoja ato qe jan perdorues te VPS a ja vlen kjo apo jo per nje faqe te till si fillim nese keni ndonje link tjeter ku jan servera me te mira dhe me te sigurta edhe me mire jam ne kerkim te nje Unmanaged VPS te mire dhe me cmime te arsyeshme.
   

Shpërndajeni këtë faqe