Femrat më të bukura në botë

Diskutime tek 'Moda' filluar nga TinkerBell, 29 Jun 2017.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  AproPO foto e SHTATE ne rrjeshtin e mesem duke fillu nga kryet...
  https://www.instagram.com/fedorovaoksana/?utm_source=ig_embed
  Ne moshen 40 VJEQ dhe SEXI me shume se kurre(para 6 ditesh kadro).
  PS: lexova qe qeka hap nje linje Ukraine-Tirane.
  Kujdes se po kishte femra midis udhetareve do jene agjente ruse....ju kokrrat e DEBILAVE ne troje.

  Лето - это маленькая жизнь, давайте проживём его счастливо! Делитесь, какие у вас планы на это лето?

  Tungi.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Quhet.....SHKOLLE.

  Apropo.....per tifozat e jermaneve: kete vit me lojtare erdoganas, HARROJENI te dilni te paret.
  KLLUFAT po merren AKOMA me prejardhjen e flamurit....lol.
  KQYRNI mer.....
  2_22606.jpg screenshot-1-5b20e1ae3c479.png Irina-Antonenko-Feet-2593129.jpg irina-antonenko.jpg miss-universe-06.jpg
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  A ska marre .....BRE

  GRANDE.
  mazedonische-Frauen_-270x180.jpg serbische-frauen.jpg cdd54ba20f666771cc59055c4d2a1412--mohair-sweater-color-pop.jpg ce8abe9ce1e2a9e0f3a94ad2d5587deb--female-photography-poses-senior-photography.jpg ana-ivanovic-tennis-2013-wallpaper-3.jpg

  AproPO: ja kam vone SYNIN njones!
  INSHALLAH ma konvenon ose asaj.
  Tungi.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tek MUA eshte e THEKUR dhe e GJALLE apo vdekur.Ruse,Latine dhe shkina.
  natalija.milinkovic.2017.18.1400x840.jpg

  Airbourne.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Marco Pollo po te hulumtosh...ka qene skiptar...

  Apropo....se kisha harruar ose i pavemendshem.
  Tek foto siper ka bere koment nje i ashtequajturi mr_charmy...Super picka.
  CIJELAC i rodendan me flamur.
   

Shpërndajeni këtë faqe