erdhi vera!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gin-gin, 21 Jun 2017.

 1. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Fukarenjtë s'dijnë pushime. :(
   
 2. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @Passion- Al kur ngrihet fukarai ne dasem cahet daullja thot mami im :giggle:
   
  Passion- Al likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bobo, dhe mendoj se edhe breke do te kesh nja 7 pale ti!, sa te t'i heqe dikush te gjitha nje e nga nje, ne fund, do t'i kete rene "fuqia" nga perpjete ne perposhte :p Dhe pastaj pa fuqi, kremin e plazhit s'e perhapin atje ku duhet por nga lodhja u rreshqet dora poshte :D Protezat i heq ti kur merr ne goje shishen e ujit? Bobo sa pune paskam une me ty! Do te mesoj nga lindin femijet qe te mos vdesesh injorante :p (gin-gin, brenda shakase e?, si yll i shtuar i af-se, dhe une si pjestar i tij, te kam xhan!)

  Ketu ne Shqiperi, ngaqe ka papunesi te madhe gjithe vitin, i bie te besh pyetjen: "ku do te punoni kete vere" !
   
 4. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ a ke vjedh ndonje shazllone me e shit per skrab apo dobet :p
   
  joetisti_ likes this.
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  gin-gin likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dobet, dobet. Madje mua me moren edhe nje 2 mije lekshe para ca ditesh, se i hipa siper. "po c'i bera i thashe, qe po me ve kete gjobe", "kur i hipen siper" me tha "eshte qejf, dhe qejfi paguhet". Dhe ngaqe, sipas tij, i binte te ishte 'krevat dielli, gay, s'm'u dha ta merrja per skrap :)

  Piva edhe nje teke uje te kripur une, sado qe ishte det i qete.

  Une pushimeve u gezoj shume gjumin e zgjatur...
   
 7. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @Hope ma mir me pi raki se mendt si do tjer :p
   
  DarkBlonde likes this.
 8. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ tpaska lan me pasoja uji kripun :p po buk me djath a kishe me vere?
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si jo! Buke, djathe edhe nje cope sallator.
  Cfare pasojash thuaj! S'e di, por pasi piva ujin e kripur, pata nje mirazh real si tip parade para hundes time. Femra me breke qe me kalonin aty afer... Njeres madje i ishin futur ne b*the. Zgjata doren t'ia rregulloja por e lashe pastaj. Thashe le t'i rregulloje vete. Asaj i jane futur, s'me jane futur mua! :)

  (tema)
  Pushimet ideale jane me personin qe te do zemra. Vendi me i bukur pa te, eshte me i keqi, dhe ai me i keqi me te, eshte me i bukuri.
   
 10. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ ceshtjen e brekve spo ta komentoj se mirazhet po mundohem ti largoj se me esht mbushur jeta me rrena per vete :p... per sa i perket pushimeve komplet dakord me ty si ben vendi por shoqeria :)
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mirazh i thencin, Ishin reale!
  Pse moj kush te paska genjyer ty? Te tha ndonjeri qe do te te bej masazh edhe s'te beri?!

  Po pra, edhe ne nje kazan me uje t'i besh pushimet, vetem te jesh me ate qe do...
   
 12. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ i vetmi person qe me ka genjyer esht vetja se me ka hipur ne qef lol
  gjithsesi pushime te kendcme te gjithve me njeriun e zemres :)
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po hipur ne qejf lere, mos e zbrit :)

  A eshte e vertete qe, sidomos te vajzat, pushimet pa seks jane deshtim?
   
 14. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ do te raportoj komentin ke @Lisa...
  smar vesh nga kto fjalet e huja me vjen keq i dont speak english :p
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Aman, vetem Lisa te mos e marre vesh! Mos i thuaj gje. Se kush e duron te me thote pervers pastaj :p
  Por s'ishte anglisht, ishte greqisht, me 's' ne fund :)

  po e korrigjoj per hatrin tende meqe s'di anglisht, pa keshtu s'eshte jo korrekte qe e thashe. "pa bere dashuri?"
   
  Lisa likes this.
 16. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ tkeqen nona ty dashurin ja kena lan moshave te reja :p
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ohu o nona, cfare them une e cfare thua ti! Nuk po them qe te te hipi siper moj, thashe ne pergjithesi sepse fermat zakonisht e shprehin duke thene: "pushimet pa bere dashuri, jane deshtim!" Ti edhe s'degjon nga veshet, me vdiqe! :p

  Pushimet... (por sa i perket se ku do te me pelqente pavaresisht mundesise) gjysmat ne plazh e gjysmat ne vendet ku mund te behet ski...
   
 18. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @joetisti_ kam filozofine nje sy mbyllur nje vesh shurdhe mos u anko nese nuk degjoj :p
  me qe ra fjala po per vitin e di ca do beni se iku vera lol :p
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  paske stil te bukur ti, s'te hyka "gjemb ne kembe" :p
  Ah sikur te ikte vertet! Por nuk iken jo, ofron plazh, po, ofron vajza, po, (ka dhe raste qe jo :p), ofron pushime, po, por ofron edhe kete vapen qe mos e paste as hasmi! :)

  Pushimet... ne nje gryke mali ku temperatura eshte aty te 15-20 grade, me ushqime te asaj zone, si trofta etj., dhe uje burimi. (Pra po i pergjigjem indirekt pyetjes, jo se ku 'do t'i kaloj', por se ku do te me pelqente :)
   
  gin-gin likes this.
 20. Xhamajkani

  Xhamajkani Primus registratum

  TinkerBell ktu je ?
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe