Edhe pse janë ndarë, thotnë se do të dashurohen gjithmonë!

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 6 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Nick Cannon thotë se ai përkundër ndarjes së fundit nga bashkëshortja, Mariah Carey, ai gjithmonë do t adashurojë atë.
  Prezentuesi i Americas Got Talent dhe bashkëshortja e tij i dhanë fund lidhjes së tyre martesore por vet Nick ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të shprehur dashurinë e tij ndaj Mariah Careyt.

  [​IMG]

  Ai ka falënderuar atë për gjithçka që i ka dhënë në jetë.

  “Unë të dua Mariah Carey dhe kjo kurrë nuk do të ndryshojë”, ka shkruar Nick në rrjetet sociale.

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe