Drejt apo Gabim

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Agon, 18 Oct 2006.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Mjaftueshem.

  Ndihesh e vetmuar?
   
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  sonte po
  po ti?
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une kam bere kurs per situata te veshtira. Jam ambientuar me vetmine. S'e shoh si armike. Madje perfitoj nga ajo. Por po. Ndihem i vetmuar.

  Te mungojne ledhatimet?
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  shume..i adhuroj
  cte mungon ?
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje 'te dua shume'

  e sheh ne enderr tani qe te mungon.
   
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  jo..e ndjej ne trup
  ke shume pa e degjuar?
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Me goje, shume. Me sy, jo dhe aq shume.

  behesh xheloze per te?
   
 8. dr love

  dr love Locus omnem

  Jo....e di qe jam e vetmja

  po ti?
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Cuditerisht, jo.

  po pi cigare tani?
   
 10. dr love

  dr love Locus omnem

  sapo e mbarova paketen.
  ti dukesh i menduar?
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ngele pa?

  Une gjithmone i menduar jam.

  Je duke flejtur tani?
   
 12. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  jooo, por kam fjete mrome!


  ti do preferoje motorr, ne vend te, makine!
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  drejt

  ke kohe pa ngrene peshk?
   
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  te dielen ne barbecue

  me mire te degjosh apo te flasesh...
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Te kombinuara ,
  Blen me shume apo shet ???
   
 16. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  s 'blej se s 'kam leke dhe s 'shes se s 'kam mend!


  ty te pelqen me shume orizi me sheqer (syltiash) se sa orizi me kripe (pilaf) :)
   
  Hektor12 likes this.
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mekripe me shume se kam qejf syltiashin...


  I han shume embelsirat ti ?
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  gabim

  liber apo tv?
   
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  te dyja ...
  poezi apo varg i lire ???
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  Te gjitha llojet
  radio apo mp3z?
   

Shpërndajeni këtë faqe