Cili kombinim është më i përshtatshëm me stilin tuaj?

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 10 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Nuk e dini se cfarë të veshni?
  Ndryshueshmëria e kohës ndikon edhe në disponimin tonë. Por ajo që do të na kthente disponimin e mirë, që do të na bënte të ndiheshim bukur, padyshim se është veshja, dukja jonë!

  Të gjithë kemi vështirësi gjatë ndryshimit të stinëve, dhe nuk jemi të sigurt se si të vishemi!

  Po! Ne mund t’ju ndihmojmë në kombinimin më të bukur të veshëmbathjes suaj. Ashtu që ju të ndjeheni sikur modelet nëpër sfilada, të keni vetëbesim dhe disponim të mirë!

  Ja disa shembuj:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe