Cfare ke veshur ne kete cast

Diskutime tek 'Moda' filluar nga scadarsko, 11 Oct 2014.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa ankoheni papapa
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Aki ke rradhen ti Qa ke vesh sot :p
   
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Une dua foton e sandaleve !!
   
  Lisa likes this.
 4. Universal

  Universal AnonymouS

  Sot diku me dike.. :)

  [​IMG]
   
  -Zana- likes this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  aww..sa shpejt ka ardhur dimri me :D
  Si mendoni?:p lol
   
  Almaa'95 likes this.
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Cte duhet dimri ty,po thuaj cke veshur?
   
  Lisa likes this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe cfare ju hyne ne pune ajo bukuria juve?
   
  Last edited: 26 Aug 2015
  Lisa likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Paske bere namin ktej o shpirto?
  I paske mahnitur cunat te gjithe?

  Bukur fare je veshur,ashtu sic vetem ti di te vishesh.

  Po makinen pse e nxorre,apo do ta nderrosh me hope??
   
  Lisa and Dreamer like this.
 9. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 10. dr love

  dr love Locus omnem

  Aman o zot a ka ngel njeri n'Tiron pa vesh brekt e Ishes..jeni bo si shpia fmis gjith me kominoshe basme..
  Cuno..pse nuk i thu:
  O yll kur re ne toke pse re me fytyr?
   
  Universal likes this.
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ju lutem pa fyerje personale dhe cyberbulling
   
  Dreamer likes this.
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  IMG_20150826_130657.jpg
   
  -Zana-, Solaris and Lisa like this.
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  Ali...nji her per mall futem..pse me censuron..apo jam me etike shoqet e fshatit..ti fshiji une shkruaj..si thot Cufo
  Une hidh per toke e ti fshi se ke radhen e pastertise
   
 14. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  @Lisa shume te bukura kominoshet. Jo vetem qe jane shum praktike dhe ne mode, po dhe miksimi i ngjyrave te gjalla me ngjyrat e tokes i pershtatet shume stines qe po kalon:)

  Ps sa mos me qene jasht teme. Nje fustan te thjeshte, te zi (bershka) :p
   
  Rimseb10 likes this.
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  Pankyyyy pskeni fillu reformat seriozishttt.bravo cfare ngjyre do i lyesh kazanet apo sipas riciklimit..
  Mbaji mire shoqet se mbete pa forum .
   
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Qenke tu shku nai party mask.
   
  Lisa likes this.
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Si per shtepi..
   
 18. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  Rrobe plazhi..
   
 19. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  Sytjena t kuqe...kjo ke çadra mbrapa :p
   
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Loool..pis kalama je :p:p
   

Shpërndajeni këtë faqe