Austri-Shqipëri,Nis Shitja E Biletave

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Agjenti_007, 17 Feb 2016.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  14557047141454583682alban.jpg

  Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka nisur shitjen e biletave për sfidën miqësore që kombëtarja shqiptare do të luajë muajin e arsdhshëm me Austrinë.

  Qeveria e futbollit në vend ka bërë njoftimin e saj në lidhje me këtë çështje nëpërmjet një komunikate për shtyp në faqen e saj të internetit. Në këtë komunikatë, Federata bëri të ditur se çmimi i biletave të kësaj ndeshjeje është 24 euro dhe se rezervimi i tyre bëhet në adresën e e-mail-it marketing@fshf.org.al

  Ndeshja mes Austrisë dhe Shqipwrisw do të luhet në “Ernst Happel” të Vjenës, në 26 mars, në orën 17:30. Austria është një prej skuadrave pjesëmarrëse në Euro 2016, ashtu sikurse edhe skuadra jonë përfaqësuese.

  Ajo është në Grupin F së bashku me Hungarinë, Islandën dhe Portugalinë, ndërsa kombëtarja jonë është në Grupin A të Evropianit me Francën, Zvicrën dhe Rumaninë.
   

Shpërndajeni këtë faqe