Alo

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga haradin, 21 Apr 2019.

 1. haradin

  haradin Primus registratum

  Ckemi

  Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Transmitting. Transmitting.
  Adea
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ao Ao Ushnja! Ao Ao Munalja!

  El
   
 5. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Te nderuar telespektatore, po e nderpresim per nje moment transmetimin tone per te bere nje reklame.

  El
   
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Per femijet e vegjel po japim emisionin : Breket dhe dobia e tyre.


  El
   
 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Copy - Paste per dy burra qe duan te njejten grua!
  El - corey
   
 8. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Pas perfundimit te emisionin mbi shqiptarine dhe besen shqiptare le t'i rikthehemi vogelushve tane me kengen " Ja n'a erdhi viti i ri".

  El
   
 9. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Pershendes Airbourne.
  El
   

Shpërndajeni këtë faqe