60 vjeçarja cilësohet gjyshja më SEX-i në botë! (Foto)

Diskutime tek 'Moda' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 28 Aug 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]

  Aktualisht gjyshja më e bukur dhe më seksi në botë i ka mbushur 60 vjeç dhe ajo nuk ka asgjë për ti pasur zili modelet 20 vjeçare. Me një trup për tu admiruar, Christie Brinkley pasqyron edhe një fytyrë plot shkëlqim, ndërsa rrudhat duket sikur nuk ekzistojnë fare.
  [​IMG]

  ChristieBrinkley ka qënë e pranishme në festën e organizuar nga revista e “Swimsuit Illustrated”, me rastin e 50-vjetorit të themelimit të saj. Një prej yjeve të së shkuarës së kësaj reviste vijon të shkëlqejë, ndonëse para pak kohësh festoi 60-vjetorin e saj të lindjes.

  [​IMG]
   
  scadarsko likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kjo degjeeron Rihanen et shoqet e saja...,.ultra femer qenka rrofshin dhenduret me vjerren que Kane .
   
  Balahk likes this.
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Per kete koha nuk ekzistoka :)
   
  Balahk and scadarsko like this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ta keni ju nje vjehrre te tille,me siguri do e rrespektonit ne maksimum:p
   
  scadarsko likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kte e rujte Zoti :D
   
 6. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Wow...Rrezellitese
   
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Sdo e konsideroja vjerre ate, por vajzen e saj....
   
  Balahk likes this.
 8. Universal

  Universal AnonymouS

  Bukuria nuk njef moshe,jetojme nje nje RILINDJE te plote lol
   
  scadarsko likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Bem mama te te ngjaj do jete dhe vajza o shok :p
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe