Urime dhe pershendetje

Uroni ditëlindjet, festat, fejesat(?)...

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. olti
  Përgjigje:
  1,756
  Shikime:
  61,772
 2. mars
  Përgjigje:
  571
  Shikime:
  172,982
 3. albavina
  Përgjigje:
  328
  Shikime:
  72,856
 4. abs
  Përgjigje:
  292
  Shikime:
  168,628
 5. SEXY_FIERAKE
  Përgjigje:
  279
  Shikime:
  112,331
 6. gezim lame
  Përgjigje:
  216
  Shikime:
  66,597
 7. Shqiptarja
  Përgjigje:
  205
  Shikime:
  95,885
 8. ameba
  Përgjigje:
  202
  Shikime:
  68,732
 9. I love new york
  Përgjigje:
  202
  Shikime:
  67,321
 10. qershia
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  37,728
 11. Daniel H
  Përgjigje:
  194
  Shikime:
  89,503
 12. dahlia
  Përgjigje:
  191
  Shikime:
  62,106
 13. ladouce2005
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  47,032
 14. Kondrapedali
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  42,401
 15. Kordelja
  Përgjigje:
  144
  Shikime:
  43,997

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...