Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Hank
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,804
 2. Linux
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  931
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  901
 4. Solaris
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,698
 5. Lek
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  915
 6. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  916
 7. pirro2016
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,020
 8. Valmir D
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  3,510
 9. bobo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,696
 10. jannikorce
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,384
 11. Albforumi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,009
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  Shikime:
  N/A
 13. e panjohura
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  774
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  566
 15. Blendi
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  12,901

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...