Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,778
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  111,873
 3. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  727
 4. conBoypeBot51
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  765
 5. chusexecoma
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  633
 6. fallen angel
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  2,424
 7. Brilliant
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  707
 8. ersjada
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,065
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  747
 10. Sweety el
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  3,802
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  30,044
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  695
 13. chusexecoma
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  809
 14. GENIU$
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,590
 15. miyuki
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  2,080
 16. besnik
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  4,100

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...