Ushqimi me i Shijshem Tradicional Flia / The most Delicious Traditional Food Flia

bobo

marksist-enverist
hahahah...justilda, sidomos ne politiken shqipfolese... sjemi ngopur hala! hahahah...mkujtove Meten qe dukej rrumbullak, dhe Ramen me pulover me rombe...Berisha eshte mjek, sja fut dot! hahahahah
 
Top