Sondazh mbi aplikacionin Klani IM

Al-Punk

Still here
The form Sondazh is no longer accepting responses.
Try contacting the owner of the form if you think this is a mistake.
 

Poshnjari

Kontribues tek Shqipopedia
The form Sondazh is no longer accepting responses.
Try contacting the owner of the form if you think this is a mistake.
Mund te jete spam. Kete mesazh e ka postuar edhe ne forume te tjera dhe pavarishit diskutimit qe eshte bere as nuk eshte bere me i gjalle. Nese do e kishte vertet nevoje do merrte pjese ne diskutime.
 
Top