Pyetje..

katsune

cherry blossom
ndersa une vura re qe nuk i shoh menjehere sapo hap faqen, por shfaqen pas ca minutash (ndoshta koha e nevojshme qe te karikohen...). ai shkarkimi qe po flisni ju ndodh vetem nese e prek (klikoj) vendin ku eshte linku i videos.
 

Dreamer

Under the Dome
Ne fakt ka problem me shikimin e videove nga cel Android ne kte rast por edhe Linux "Ubuntu" e kam hasur edhe vete kte problem.
@MysteriousMan ka te drejte qe shkarkohet nje file automatikisht i cili seshte tjeter gje vec linku i minimizuar* qe po e kerkuat ne Youtube del kenga qe eshte postuar.
Egziston nje browser ne te cilin mund te shtohen ca extensions dhe te duket kenga e postuar.
Nqs kam kohe do e bej nje Guide sonte ("ose neser maxx")sesi ta instalojme (Android phones)
 
Top