Per ata qe kane probleme me shikimin e video (youtube) ne forum nga Cel Android.

Dreamer

Under the Dome
Per te gjithe ata qe nuk arrijne nga celulari/smartphone te shikojne links Youtube te postuar ne forum nga Os Android ktu poshte keni nje guide te vogel.
Se pari shkarkojme Dolphin Browser (qe per mendimin tim eshte me i miri momentalisht) ne kte adrese: https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser.
Linku te dergon ne PlayStore keshtu qe skeni pse te merakoseni.
Instalojme Dolphin dhe kalojme ne fazen e dyte http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=07035579349038624908
Ky file eshte Flash Player dhe mundeson
shikimin e videove. Pasi ta shkarkoni dhe ta instaloni kur ju kerkon ta hapni me program Zgjidhni Dolphin Browser.
Edit*
Provoni dhe kte versionin e fundit te FlashPlayer
http://www.mediafire.com/?sebtax7d252uowf
 

Dreamer

Under the Dome
Per cdo veshtiresi postoni e do mundohemi te ju ndihmojme :)

[Kerkoj ndjese per guiden pak "rremuje" por e bera nga tel dhe do ta permiresoj nga Pc]
 

Dreamer

Under the Dome
Sot e provova me Google Chrome por nuk beri (ky versioni)
Per momentin vetem me Dolphin Browser :)
 

Dreamer

Under the Dome
Provoje linkun e fundit qe postova
Instaloje e nqs te kerkon program kur e hap zgjidh Dolphin Browser
 

Balahk

Locus omnem
Screenshot_2015-10-20-19-10-15.png @Dreamer ky eshte aplikacioni qe me sygjeruat.
edhe flashplayer e shkarkova,problemi vazhdon te jete i njejte.


Po vec kesaj eshte shtuar edhe sa here dal ne faqen e pare te forumit
shkarkohet automatikisht lart..
nuk e di,ndoshta me ndodhin vetem mua ketoScreenshot_2015-10-20-19-12-02.png
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
Tek un punon :)
 

Attachments

  • Screenshot_2015-10-20-20-31-38.jpeg
    Screenshot_2015-10-20-20-31-38.jpeg
    241.2 KB · Shikime: 5
  • Screenshot_2015-10-20-20-31-38.jpeg
    Screenshot_2015-10-20-20-31-38.jpeg
    241.2 KB · Shikime: 5
Top