Hiqet mundesia e postimit te shkrimeve nga anetare te paregjistruar

Sonia007

Papirus rex
A e sheh njeri se sa fjalor te bukur kane antaret tone te dashur te forumit???Ku ka respekt ketu,ska piken e etikes ky forum!!!SKANDAL SKANDLA :/
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
A e sheh njeri se sa fjalor te bukur kane antaret tone te dashur te forumit???Ku ka respekt ketu,ska piken e etikes ky forum!!!SKANDAL SKANDLA :/
ti flet kot vallai sepse flet komplet si Spartak Ngjela.
Bobobobo.Ky njeri me ben per te qesh mua por tani do te thote se ''guestat'' nuk lejohen te shkruajne???
 

Sonia007

Papirus rex
ti flet kot vallai sepse flet komplet si Spartak Ngjela.
Bobobobo.Ky njeri me ben per te qesh mua por tani do te thote se ''guestat'' nuk lejohen te shkruajne???
Sa me vonese i kap gjerat m ilir po po ashtu esht nuk lejohen me te shkruajne.Aha edhe mos te dogji ty ndonje gje apooo
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
Sa me vonese i kap gjerat m ilir po po ashtu esht nuk lejohen me te shkruajne.Aha edhe mos te dogji ty ndonje gje apooo
jo nuk me dogji.Por me behet qefi qe keta guestat nuk do shkrojne se ai maloku guest''diablo'' me ka tramaks shume por shyqyr qe nuk do shkruajne me keta guestat.
Nje pike me shume per mua.:llastica:
 

Sonia007

Papirus rex
jo nuk me dogji.Por me behet qefi qe keta guestat nuk do shkrojne se ai maloku guest''diablo'' me ka tramaks shume por shyqyr qe nuk do shkruajne me keta guestat.
Nje pike me shume per mua.:llastica:
Sa smiley e shpifur.Epo te zotit do t'i ngjaje ska kujt ;)
 

Sonia007

Papirus rex
ste kuptova fare ca the.
As nuk e ve ne dyshim,por ky ishte qellimi im ;) Shpresoj qe ta kuptosh tani pse une skam nevoje per add me emre tjeter per te te cmendur dhe skam nevoje per fjalorin tend te bukur per te te ofenduar,ate e ben vet ti mrekullisht(me ndihmen time sig :cool:)
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
As nuk e ve ne dyshim,por ky ishte qellimi im ;) Shpresoj qe ta kuptosh tani pse une skam nevoje per add me emre tjeter per te te cmendur dhe skam nevoje per fjalorin tend te bukur per te te ofenduar,ate e ben vet ti mrekullisht(me ndihmen time sig :cool:)
ti ke rrjedhur nga mende.:eek:
 
Top