Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Sulo_Kapedani, 8 Nov 2002.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 2. dr love

  dr love Locus omnem

  Topulli
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Me mire Mahmudije :p
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  Njerezit e kan hap per hall ti tallesh.

  xhuvone
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Maksut ...:p
   
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Enea
  Endi
  Joel
  Mateo
  Anduel
  Elidon
  Mikael
  Samuel
  Gabriel
  Rafael
  Gertmond (ky emri i fundit me duket i frikshem)
   
 7. MrCool

  MrCool Oldschool

  Tema thot emer shqiptar :)
   
 8. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  I can not tell the difference.

  Nje pjese jane bashkim te dy emrave. Psh djali i kushos se pare quhet Esli. Nuk duket shqiptar. Eshte kombinimi i emrave te dy gjysherve te tij: Estref dhe Ligor. Une i perkthej ne shqip. Elidon, me dash Elin, Mikael, miku i Elit etj.

  Kur lexoj libra nuk e di ne cfare gjuhe i lexoj.

  Eleonore
   
 9. MrCool

  MrCool Oldschool

  Nuk kam gje kunder emrave qe solle, madje disa me pelqyen..Thjesht me qe tema kerkon emra shqiptar, pash qe ato qe hodhe ti nuk kishin lidhje me asgje shqiptare..
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Look who's talking. Mr Cool!!! Lokja
   
 11. MrCool

  MrCool Oldschool

  Who on earth is Lokja? :p
   
 12. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Locka e zemres.
   

Shpërndajeni këtë faqe