Krepa me çokollate dhe banane

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga Albanianrecipes, 2 Dec 2017.

 1. Albanianrecipes

  Albanianrecipes Forumium praecox

 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk e di pse po kur bej krepa e ndiej fort eren e vezes ,mund te mos hedh veze? Ka ndonje ndryshim ?
   
 3. Albanianrecipes

  Albanianrecipes Forumium praecox

  Me then te drejten une nuk di ndonje recet pa veze edhe pse kerkova edhe ne net por nuk gjeta.Une te kish propozu qe ti hedhesh nje lug kafeje vanilje kjo do ta ndryshoj.Edhe pse me te thene te drejen tek kjo receta era e vezes nuk ndihet fare
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Do e provoj nje here pa veze.
   

Shpërndajeni këtë faqe