CILIN /CILET ANETARE TE FORUMIT DO DONIT T'I TAKONIT PERSONALISHT????

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Wise, 29 Dec 2010.

 1. h3o

  h3o Papirus rex

  Te gjithe/gjitha pa perjashtim gjinie feje krahine :p
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Universal, H30, Artisa, Gurax and Hank!
   
 3. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Ket @FieRaKe kam fiksim me e taku iher :D
   
  Chloee likes this.
 4. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Awwww se prisjaa
   
 5. Frank

  Frank Forumium maestatis

  he se skisha ca beja se mos e mer seriozisht lol :p
   
 6. Chloee

  Chloee Primus registratum

  Yttt shpifssss
   
 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Universal, H3o, Artin, Artisa, Solaris, Lisa, Mystique, Hank, Seyfert, Al Punk, Mirabel.
   
  Jorina_ likes this.
 8. Johana

  Johana Forumium praecox

  Linux.
   
  Eléonoré likes this.
 9. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Abs.

  EK
   
 10. Jorina_

  Jorina_ Forumium praecox

  Me lere te mendoje.....
  Asnje Lol hahahahaha
   
 11. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Gaz pac moj bije!
   
  Jorina_ likes this.
 12. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Universal, Hank, Mysterious Man, Aki dhe Artisa.


  Sweety El
   
 13. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Hank


  Adea
   
 14. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Linux and Venom. The real cutie pie!


  El
   

Shpërndajeni këtë faqe