Blog Indritmaraku.al: Lerja replikën Internetit

Diskutime tek 'Blogosfera Shqiptare' filluar nga Al-Punk, 11 Jan 2017.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Dreamer likes this.
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Te shpresojme qe edhe shakaja tek "The Simpsons" ne nje seri te vitit 2000 ku presidenti Trump e coi vendin ne nje krize shume te thelle, eshte perseri overrated. :p
   
  TinkerBell and Dreamer like this.
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Kur shefi eshte gomar dhe i rrethuar me njerez te cilet jane ne gjendje te shkruajne nje artikull atehere "talenti" i tyre i kalon shefit te cilit po t'i kerkohet te lidhe dy fjale bashke ajo qe do te nxjerre nga truri i tij i kalbur, goja e semure dhe dora e zhdervjellte do te jete nje "mender mut i madh"!

  Le te shohim direkt se kush eshte underrated dhe overrated duke i lene te zhveshur nga turmat mbeshtetese dhe te maten si burrat ne mes te mejdanit.

  Kujt burri t'i thuash!

  Turp te kesh Al-Punk qe do te barazohesh me Beu-Shpaten!

  Nuk i vjen as tek thembra e kembes!


  El
   

Shpërndajeni këtë faqe