Faqe e re Big Brother Vip

Diskutime tek 'Njofto faqen tende' filluar nga BigVIP, 26 Mar 2018.

 1. BigVIP

  BigVIP Primus registratum

  Pershendetje te gjithe anetareve.

  Doja te ju prezantoja faqen time dhe te miqve te mi Big Brother Albania Vip . Eshte nje faqe e hapur nga fansat jo zyrtare. Webfaqe dedikuar edicionit Vip te Big Brother Albania i cili pritet te filloje se shpejti ne ekranin e Top Channel . Mendohet se do prezantohet nga Ledion Lico. Banoret do jene Vipa te Shqiperise, Kosoves e Maqedonise.

  Per me teper ju ftoj te ndiqni faqen tone. Do mund te shikoni Live 24 ore ne 24. Gjithashtu do postohen te gjithe lajmet e dites se cfare ndodhe ne shtepine me te famshme ne Shqiperi. Permbeldhaj ditore dhe e Show te se shtunes do jete me video ne youtube.

  Shpresoj te na ndiqni.
  Faleminderit.
   

Shpërndajeni këtë faqe