Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Adriatik
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,865
 2. ruud
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  3,720
 3. Kinezi
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,682
 4. Adonis
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  3,674
 5. capuni
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  3,579
 6. komino
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,575
 7. Leopardii
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,555
 8. komino
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,544
 9. leo110
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,521
 10. notej
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  3,492
 11. Leopardii
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,380
 12. komino
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,345
 13. Universal
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  3,304
 14. Albinos
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  3,283
 15. hajtsefolim
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,209

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...