Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  24,893
 2. komino
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  23,007
 3. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  93
  Shikime:
  22,439
 4. merc
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  20,290
 5. ujku81
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  19,252
 6. Leopardii
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  18,758
 7. Leopardii
  Përgjigje:
  76
  Shikime:
  17,364
 8. komino
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  15,786
 9. ili
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  15,008
 10. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  14,935
 11. komino
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  14,591
 12. Leopardii
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  14,469
 13. regele
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  14,388
 14. Leopardii
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  14,055
 15. regele
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  13,697

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...