Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↑
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  429
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  447
 3. Genti27
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  468
 4. Adriatik
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  491
 5. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  511
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  525
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  526
 8. lukaanton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  528
 9. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  529
 10. liria1971
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  532
 11. PetritKola
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  532
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  543
 13. Gentix
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  543
 14. Av1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  544
 15. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  548

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...