Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Filters:

Prefix:
Politika x
Remove All Filters:
x
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. lutficoka1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,238
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,581
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  901
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  700
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  582
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  746
 7. Uran
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  662

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...