Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,188
 2. Poshnjari
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  333
 3. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  257
 4. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  209
 5. Langdon
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  691
 6. Poshnjari
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,375
 7. DaNoCi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  794
 8. Esli
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  810
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  927
 10. Wii
  Përgjigje:
  139
  Shikime:
  17,611
 11. Valmir D
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  3,762
 12. crazysol
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  848
 13. Daja
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,457
 14. lutficoka1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,518
 15. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,059
 16. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,025

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...