Pune ZGARA TIRANES

A

admin

Guest
ZGARA TIRANES Kerkon te punesoje Kamarier Me eksperience pune ne restorant dhe prodhimet e zgares Te dijne italisht dhe frengjisht Nd/kuzhiniere (f) Zgarist Pjatalarese Adresa: Rr. “Kavajes”, perballe Kishes Ortodokse Kontakt:

Continue reading...
 
Top