Wiz Khalifa në vend të parë. Gruaja e tij dridhë të pasmet!!! (Video)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiHip hop ylli, Wiz Khalifa, ka arritur të dalë në vendin e parë të top listës amerikane për numrin e kopjeve të shitura të albumit “Blacc Hollywood”.
Eshtë bashkëshortja e reperit Amber Rose që e ka festuar këtë sukses në mënyrë të jashtëzakonshme.Ajo ka postuar një video në Instagarm, ku ajo shihet duke i dridhur të pasmet në mënyrë spektakolare.Wiz Khalifa ditë më parë lansoi albumin “Blacc Hollyëood”, ku dallohen këngët “Staying Out All Night” dhe “We dem Boyz”.

 
Top