vop??????

GONI

Primus registratum
vop??????

Behej fjale nje kohe dhe nje here dikur ne kohet e shkuara se ata qe kane ose jan kanditat per aop do kalojne perpara vop ,halfop , pastaj aop ose tjetra me e bukur qe do ti vene perpara ne ndihme qe te ndihmojne userat pastaj te vlersohen pastaj tu jepet halfop dhe pastaj aop maaahhh......
E di qe nuk eshte teme qe te vihet ktu tek abuzimet por nuk dija ku ta vendosja se nuk shkon as tek temat e tjera prandaj nuk behet fjale per abuzim por per dicka qe ska shpjegim ose te pakten jane vetem fjale ne ere. E di se ndonjeri do me thote se ti e shkruan ket teme se do aop po se eshte e vertet se e dua prandaj skam pse ta fsheh. Prandaj ...........
thoni dhe beni si te dini vete (andej nga ne themi "pyet nje qind vete , dhe bej si di vete"
 

durrsaku

Forumium maestatis
Re: vop??????

Halfop nuk jepet me si access prej kohesh.Temen do ishte mire ta hapje te forumi i Dhoma #shqiperia.
 
Top