Virtualitet !!

Speed_11

Primus registratum
Virtualitet !!

Nga ky postim nisem nga faktet e funidt qe jan postuar ne forum qe shprehet shume ashper abuzimet qe ndodhin ne Serverin Albnetwork. Dua te shpreh konsideraten time si Operator qe jam se eshte nje server me i populluar dhe me i rrepti ne shqiperia un nuk verej asnje dhoj absurdi apo abuzime qe behen midis Aop, Sop dhe Oper permend punen e mire qe bejen Colorado, Timi, Harap, Criminal, Kelti apo shum te tjere qe ju kerkoj ndjese qe nuk po i permend emrin. Ndoshta ndodhin dhe disa grindje te vogla midis operatoreve si dhe operator - oper, por mendoj se shkaku eshte menjemadhesia si dhe arroganca. Si perfunidim e theksoj dhe nje here qe une jam pjese e ketij stafi dhe nuk kam pse ta pranaj abuzimet qe shprehin te tjeret sepse jam nje pjese e reales dhe nuk kam par nje abuzim te tille, ajo qe me ben pershtypje eshte qe operat killin kete pjese te stafit dhe kjo eshte paksa e cuditshme nuk e di nqs jam gabim /pf/images/graemlins/smile.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Virtualitet !!

-Global- [Logon News - Aug 22 2004]Stafi i Albnetwork fton te gjithe userat qe bejne mesazhe urimi, lajmerime per tallje sume dhe te tjera mesazhe te tilla qe mos te perdore shprehjen Stafi i Albnetwork. Staf i Albnetwork konsiderohen te gjithe IRCOP (qe shifen me komanden /who 0 o) dhe asnje person tjeter. Abuzime :te tilla mund te sjellin masa karshi abuzuesve. Flm

Speed qife edhe ti me ankesat e tua. Shoh dhe une nje mendjemadhesi te disa ircop-ve a ku di une ca quhen e ca rolesh kane ne server. :cool:

Shihe mire Speed se e ke dhe ne global sa hyn ne server se kush eshte stafi e nga kush perbehet ALbnetWork.
Keshtu qe Speedy mbajme vendin prej aop-i ne te dy, ta shtrengojme fort mos na iki, se s'ka ndonje ligj a rregullore qe na mbron ne te dy. /pf/images/graemlins/wink.gif :angel:
 

BoBiTo

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

skorpjono sa i zgjut je mer dreq....
bravo nje ashtu thomi ene una...
mani mire ato @ qe keni para:p
 

LORD

Forumium praecox
Re: Virtualitet !!

Speed: na thuaj sa ore je ne chat? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Virtualitet !!

Fillimisht postuar nga Lord:

Speed: na thuaj sa ore je ne chat?
Lord nuk eshte problemi sesa ore e frekuenton chatin, ti shume mire, mund ta lesh nick online per nje muaj rrjesht nqs ke linjen e mire e s'te krijon shkeputje. E rendesishme eshte qe per ate kohe qe rri online te merresh me dicka, te bisedosh, te besh pjesen tende qe te takon si aop, sop a ircop, dicka qe t'ia vleje. Po qe puna per frekuentim ti i di shume mire kush jane ata qe hyjne rregullisht cdo dite, secili ka oraret e veta. Biles Speed me mire qe nuk hyn shpesh e nuk i kushton sh rendesi ketyre gjerave e te merret me ca ndodh ne chat se shkaterrohet nga nervat e te merret mesatarisht me 180 mendje pjellore te userave tane. etj.etj

:wave:
 

Ali_DemsI

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

Fillimisht postuar nga Lord:
[qb] Speed: na thuaj sa ore je ne chat? /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
Lord ca eshte kjo pytje pa lidhje fare???Ca do te thuash ti qe je ne chat 24 ore ne 24??Epo mua nuk me duket normale te ri 24 ore n chat se kam gjera me te rendesishme per te bere me sakte kam Shkollen Familjen Nusen Shoqerine dhe ne FUND ESHTE CHATI Mundohu te jeteosh me situaten dhe do ta kuptosh qe chati nuk eshte cdo gje ne kete jete.
 

Timi

Valoris scriptorum
Re: Virtualitet !!

O Cuna u keni bo si grat e keqija. Lord pyeti Speed sa or rrin ne chat e jo juve. Speed eshte akoma i zoti vetes te pergjigjet. Ska nevoj qe te flasi Lord okush tjeter te ipni mendimet e juaja. Kur ka shkruar edhe tek nje teme tjeter Speed o kush se mos gaboj po ju perseris BOLL SE LAT NAM E MOS FUSNI HUNDET KU NUK JU TAKON
Kaq kisha shpresoj te kam folur me njerez kte radh...
 

Speed_11

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

Lord per ate pune kam nejt me ore te tera ne chat leqe ti e di shum mire se bashk dhe me kristin bonim muhabete pastaj mi pagu ti mua leket e telf se tani jom keq /pf/images/graemlins/tongue.gif ene te shofesh ti sa te rri speedy online
 

LORD

Forumium praecox
Re: Virtualitet !!

/me Sets mode +Gjumash TONI-DELTA-FORCE /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

BoBiTo

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

tono se ca kishe shkrujt i gjo tjeter ti,.,
e paske editu
hahahahh derr
te q**** nai cicderre si ajo qe kerkon falko /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
I

insane

Guest
Re: Virtualitet !!

ueee, qetsi? ca ka nodh kshu kan shku problematiket me pushime? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

BoBiTo

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

o insane o veshderr
o majmun.. nga je ti mer sna ke hy mo ne chat..
apo ke zone dashnore e ke ra mas asaj /pf/images/graemlins/tongue.gif
uroj te jesh mire me shendet.. ke te fala nga cunat e lagjes /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
I

insane

Guest
Re: Virtualitet !!

Fillimisht postuar nga BoBiTo:
[qb] o insane o veshderr
o majmun.. nga je ti mer sna ke hy mo ne chat..
apo ke zone dashnore e ke ra mas asaj /pf/images/graemlins/tongue.gif
uroj te jesh mire me shendet.. ke te fala nga cunat e lagjes /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
Pune pune nat e dit qe te shohesh pakez drit.
PS. majmun je vet
/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

BoBiTo

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

acido po ti cpate mer bab.. ishe mire mer /pf/images/graemlins/tongue.gif
ca te duhet ty se ca boj une me insane..ncncnc
si ato grate e kqija je i fut hunet gjithanej..


insane ke te fala ka boli /pf/images/graemlins/tongue.gif
ka shku 150 kg tashi... /pf/images/graemlins/tongue.gif :lol: :goofy:
 

acid

Forumium praecox
Re: Virtualitet !!

bobicke une fus hundet ?? ou kjo me del e re mua .. sdq ok "nuk po i fus me" por perderisa eshte "forum" eshte e drejta ime te shprehem ashtu sic ma ka qejfi dhe ashtu sic me duket e drejte apo jo mua. Me ndjek bir ? Vazhdojme me tej.
shko me bli nje pakete cigare ate bej mashtrues i keq akoma te kam inat per atehere qe me le ne rren duke prit ke sherantoni 2 ore surratin tat /pf/images/graemlins/wink.gif apo ste lenin me hy si ishe me shapka ? hahaha /pf/images/graemlins/wink.gif
Kiss bobicka je shuemsexy
 

BoBiTo

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

hahahahaha ti je majmun
une nuk erdha mer derr se isha i zene me pune...
sa per shapkat,,, me thene te drejten isha me opinga jo me shapka /pf/images/graemlins/tongue.gif
nuk jam si puna jote une qe bredh me kostume nga sheratoni /pf/images/graemlins/tongue.gif
hajt shnet tashi,....
 

GONI

Primus registratum
Re: Virtualitet !!

Fillimisht postuar nga Speedy:
[qb] Nga ky postim nisem nga faktet e funidt qe jan postuar ne forum qe shprehet shume ashper abuzimet qe ndodhin ne Serverin Albnetwork. Dua te shpreh konsideraten time si Operator qe jam se eshte nje server me i populluar dhe me i rrepti ne shqiperia un nuk verej asnje dhoj absurdi apo abuzime qe behen midis Aop, Sop dhe Oper permend punen e mire qe bejen Colorado, Timi, Harap, Criminal, Kelti apo shum te tjere qe ju kerkoj ndjese qe nuk po i permend emrin. Ndoshta ndodhin dhe disa grindje te vogla midis operatoreve si dhe operator - oper, por mendoj se shkaku eshte menjemadhesia si dhe arroganca. Si perfunidim e theksoj dhe nje here qe une jam pjese e ketij stafi dhe nuk kam pse ta pranaj abuzimet qe shprehin te tjeret sepse jam nje pjese e reales dhe nuk kam par nje abuzim te tille, ajo qe me ben pershtypje eshte qe operat killin kete pjese te stafit dhe kjo eshte paksa e cuditshme nuk e di nqs jam gabim /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
ca o kjo ... lloj servilizmi /pf/images/graemlins/laugh.gif ste jep njeri sop jo...
 
Top