Vildanja topless në bardh dhe zi (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiSuper-fotomodelja e njohur Shqiptare nga Kosova: Vildane Zeneli ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto bardh dhe zi topless :O
Modelja kishte të mbuluar gjoksin më duar duke treguar edhe njëherë trupin e saj SEX-i.Në të njëjtën kohë, ajo ka treguar se fotoja është pjesë e një fotosesioni të saj sa i përket të brendshmëve.

Të brendshmet që Vildania i reklamon janë “Von Follies Lingeria”

 
Top