Vidioklipe shqiptare

erisa

Primus registratum
Vidioklipe shqiptare

desha vetem te dija se si ju duken vidjoklipet shqiptare??jane dicka per tu krenuar??po vidjoklipet e muzikes popullore nga ato qe shfaq BBF-ja
si ju duken??
 

Shqipetar

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

po kam shum deshire te shikoj disa videoklipe shqipetare si psh te Elton Dedas(tingulli i zjarrte thunderway_)ritfolk e tjere te gjitha kush i ka na jep linken qe ti shikojm, megjithese shumica nuk ekzston me.
 

Shqipetar

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

Ta haje dreqi qe ska ndonje vend ti shikojm ato te festivaleve te vjetra the te rejat....
 

klocari1

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

Fillimisht postuar nga aodalbanian:
[qb] po kam shum deshire te shikoj disa videoklipe shqipetare si psh te Elton Dedas(tingulli i zjarrte thunderway_)ritfolk e tjere te gjitha kush i ka na jep linken qe ti shikojm, megjithese shumica nuk ekzston me. [/qb]
Me sa nostalgji i kujtoj ato kohe, shume kenge te bukura, kane qene jane dhe do ngelen.Mos dal nga tema videoklipi me i mire per mua eshte kenga Nen Strehe e Ermira Babaliut.
 

e-pro

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

tung tung forumista /pf/images/graemlins/laugh.gif

hyra ne temen tuaj per videoklipet dhe deshta te ua dergoj linkun ku mund te shihni videoklipin e ri te jonida maliqit!!! www.e-produktion.com
aty keni edhe videoklipin e jolanda dhamos, elita5 /pf/images/graemlins/wink.gif ----> /tek musikclips

per ata artist qe i permendet ju nuk kam per fat te keq info :confused:

ju pershendet perzemersisht e-pro
 

shine*

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

M'u dha rasti para ca kohesh te shikoja disa videoklipe shqiptare, kengetare te ri ishin shumica. M'u duken hmm shume te njellojta. Rreth 80 perqind ishin femra qe zhvishen/kercejne etj gjate gjithe kenges. Tani kete kerkon publiku Shqiptare e kuptoj, po prap...
Gjithashtu aty ku kishin tentuar te benin nje histori te bazuar tek fjalet apo melodia e kenges kishte dal per ibret. Ndoshta po kerkoj shume... nuk e di. Di vetem qe me aq pak sa pash videot sikur ta hiqnin nga qejfi kengen...
 

e-pro

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

Fillimisht postuar nga shine*:
[qb] M'u dha rasti para ca kohesh te shikoja disa videoklipe shqiptare, kengetare te ri ishin shumica. M'u duken hmm shume te njellojta. Rreth 80 perqind ishin femra qe zhvishen/kercejne etj gjate gjithe kenges. Tani kete kerkon publiku Shqiptare e kuptoj, po prap...
Gjithashtu aty ku kishin tentuar te benin nje histori te bazuar tek fjalet apo melodia e kenges kishte dal per ibret. Ndoshta po kerkoj shume... nuk e di. Di vetem qe me aq pak sa pash videot sikur ta hiqnin nga qejfi kengen... [/qb]
Tung Shine*
te kuptoj plotesisht por
ka disa faktor qe i ben te detyrushem qe te prodhohen kesilloj video
njera eshte Publiku se e ki te "garantuar" suksesin e videos e dyta eshte se kto video jan edhe nga buxheti sikur videoja :tipsy:
per te realizuar nje Video ala MTV artistet shqiptar sjan enes gati per ato Buxhete
jo se skan po ende sja din vleren e Videos
por shpresojm qe se shpejti do te hekin dore nga ai Maqedoni qe prodhon keta car vidosh si ne Fabrik dhe vendosin per kualitet dhe mesojn te vlersojn shfaqjen e tyre ne TV

te pershendes
 

huhe

Primus registratum
Re: Vidioklipe shqiptare

nqofse e ka ndonjeri videoclipin e ermal fejzullahu-per nje dashuri plz plz plz will you post it?
 
Top