vazhdojn kercnimet e ALEX

Status
Not open for further replies.

Moonlight85

Forumium maestatis
lexojeni vete, keto shkresa arita ti sigurim nga Celulari!

<KiLLeR> Do E Perserisesh Me At Gabim
<KiLLeR> Qe Bere Me Mua
<KiLLeR> ?
<KiLLeR> Te Drejten Thuaj
<Jorina> Hë
<Jorina> kush je
<KiLLeR> AL3XI Jam
<Jorina> Aleks se di per ça Gabimi flete
<KiLLeR> At Gjen
<KiLLeR> Qe The Ne Main
<Jorina> une thash ça kisha per Te thene
<Jorina> ça gjeje
<KiLLeR> Le Ca The Ti
<KiLLeR> Se Ca The Ti
<KiLLeR> E Di Mir Un
<Jorina> Po ça???????,
<Jorina> hë pra
<Jorina> thuaje
<KiLLeR> Sma Permend Askush Familjen Mu
<Jorina> ahahahaha
<KiLLeR> Ke Gje Me Mu Shaj Mu
<KiLLeR> Me Familjen Ske Pun
<Jorina> Te kam sha gje?
<Jorina> nese Po
<Jorina> Ma thuaj
<Jorina> ça
<KiLLeR> Po Si I Bi Ajo Qe The Ti
<Jorina> Po ça thash
<Jorina> kam ngateruar Njeriun
<KiLLeR> Po Ske Ngatarru Ti Jo
<Jorina> kupton ty
<KiLLeR> Se Me Njef Mir
<KiLLeR> Mos Bej Kot
<Jorina> Po pz
<KiLLeR> Eeeeeeeeeeeeeee
<Jorina> ste njoh
<Jorina> As ty
<Jorina> As tjeret
<KiLLeR> Si Nick Them Me Njef
<Jorina> heeeem
<Jorina> jo
<KiLLeR> Ske Si E Ngatarron
<KiLLeR> Ti Ma Bere Per Inat
<KiLLeR> Se Te Vura
<KiLLeR> Ban
<Jorina> e perseris edhe njeher
<KiLLeR> Sa Ta Hoqa
<KiLLeR> The
<KiLLeR> Alex Mir?
<KiLLeR> Nga Shpija Mir
<Jorina> Po
<KiLLeR> Prap Nuk
<KiLLeR> Fola
<KiLLeR> Kur The
<Jorina> edhe
<KiLLeR> Bej Te Fala
<KiLLeR> Aty Ta Rrasa
<Jorina> ça ofendimi eshte ky
<KiLLeR> Te Fala Un Te Shpis Nga Ty ?
<Jorina> hey
<KiLLeR> Tallesh Ti Me
<Jorina> ke Probleme ty
<Jorina> apo ça
<Jorina> menova se je Aleks Tjeter
<Jorina> kupton!
<KiLLeR> Un Ste Erdha Pv Me Sqaru
<KiLLeR> Thash Te Pysja
<KiLLeR> A Do E Beje Me A Jo
<KiLLeR> Dhe
<KiLLeR> Te Hiqja
<KiLLeR> Akill
<KiLLeR> Pre Njeres Po Ta Heq
<KiLLeR> Se Me Tha Hiqa
<KiLLeR> Se Gjynaf
<KiLLeR> Se Un I Kam Nervat E Kqija
<Jorina> ahahah
<Jorina> Po gjynaf
<Jorina> sfutem me :(
<KiLLeR> Me Jep Ipin
<Jorina> Ti kishe ber me ter chatin kshu
<KiLLeR> Jo Me
<Jorina> thonin edhe tjeret
<KiLLeR> 2 Veta Ishin
<Jorina> Po Po
<KiLLeR> Edhe
<KiLLeR> E Ke Te Kot
<KiLLeR> Ne Forum
<KiLLeR> Qe Ben Hartime
<KiLLeR> Un Asiher
<KiLLeR> Nuk Ve Akill Kot
<Jorina> shkruante ne Forum SI sillesh me User
<Jorina> ahahahaha
<Jorina> Nejse
<Jorina> mua sme intereson
<KiLLeR> Me Jep Ipin
<Jorina> se Sa per Te hy n Chat icccc Problem
<KiLLeR> As Mu Sme Intereson Te Ve Kot Akill
<Jorina> se di IP
<KiLLeR> Ti Hyn Ne Chat
<KiLLeR> Se Te Kam Len Un
<Jorina> se sjam ne shtepi
<KiLLeR> Se Skam
<KiLLeR> Dash Naiher
<KiLLeR> Te Le Jasht
<Jorina> Po smundesh tme besh kot bann
<Jorina> nese je aq burr beje :)
<Jorina> ajt ta shofim
<KiLLeR> Nuk Thash Kot
<KiLLeR> Me At
<KiLLeR> Qe The Ne Main
<KiLLeR> Pz
<KiLLeR> Te Maja Ne Ajer
<KiLLeR> 1 Muj
<Jorina> Po ça me kercnoesh
<KiLLeR> Edhe Me Ipet E Tj
<KiLLeR> Se Me Preke
<KiLLeR> Lesh Lesh
<Jorina> ke e man ne air?
<KiLLeR> Un Vi Pv
<KiLLeR> Them
<KiLLeR> Te Heq Akill
<Jorina> pse me ofendon
<KiLLeR> Ti Thu
<KiLLeR> Me Kercenon
*KiLLeR Bye
<Jorina> bye
<Jorina> Kto Do i dergoj ne Forum :)
<KiLLeR> Dergoj Ne Forum Np
 

AL3XI

Ha Ç'ka Ne Pjate Pi Ç'ka Ne Shishe
Jorina un te erdha ne pv per ta heq akill e jo per te kercenuar por me sa shof ti paske oreks per humor
kshuqe vazhdo kshu si e ke nis klm
 

Timi

Valoris scriptorum
Jorina ne radh te pare logset e privatin meren parasysh vetem kur useri eshte shum problematik dhe eshte raportuar shum here nga te tjeret. Kjo vlen dhe per Aop/Sop/Ircop/Admin. Ne radhe te dyte ti je nga userit me provokues ne serverin ton e shum here kam mar masa dhe un. Kur te jesh e rregullt vete atehere je e mirpritur per ankesat. Ne kto rrethane me vjen keq por smeret pèarasysh ankesa jote. Gjith te mirat...
 

Moonlight85

Forumium maestatis
Jorina ne radh te pare logset e privatin meren parasysh vetem kur useri eshte shum problematik dhe eshte raportuar shum here nga te tjeret. Kjo vlen dhe per Aop/Sop/Ircop/Admin. Ne radhe te dyte ti je nga userit me provokues ne serverin ton e shum here kam mar masa dhe un. Kur te jesh e rregullt vete atehere je e mirpritur per ankesat. Ne kto rrethane me vjen keq por smeret pèarasysh ankesa jote. Gjith te mirat...

@Timi

Une do jem e "rregullt" kur do jesh edhe ty i "rregull" me User! Win-Win situacion per te dy palet

spaku meri per siper Useret tjere....sjam ankuar vetem une LOL.....per Aleks!!
 

never

Forumium maestatis
Pershendetje Jorina i hodha nje sy ankeses tende dhe me pelqen menyra se si ti kerkon te drejten tende komplimenta.Jan disa fjale te urta qe i ka then populli jone i dashur,Kerko te drejten tende kur je dhe ti e drejt, ate qe do mbjellesh do korresh, etj etj por sipas rregullores se Albnetwork sic e dim shumica ALBNETWORK ESHTE NJE PRIVILEGJ DHE JO NJE DESHIRE E JOTJA. keshtu qe sme mbetet gje tjeter vetem te sygjeroj qe te jesh e kujdeshme me fjalet dhe veprimet qe ben aty klm.
 

Moonlight85

Forumium maestatis
pershendetje...

Urime per Shkresen tende Never....sa bukur e ke shkruar!
cfare ke pir kshu? sic e din shumica albanetworku eshte Chate si nga shume te tjere, kshu qe ka shume chate...
pastaj jan edhe kto aplikacionet tjera... woooow sa shumee shume shumeeee!

te pershendes me kte
 
Status
Not open for further replies.
Top