Usher shumë fatlumë! Vendos kokën tek “zogu” i modeles!? (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiUsher ka realizuar një set fotografik për revistën “Fault”. Ai shihet midis këmbëve të një modeleje.
Gjatë intervistës ka treguar se tre vitet e fundit kanë qenë tre më të vështirët e jetës së tij.Ai kaloi një krizë martesore pasi djali që kishte nga gruaja e tij mbeti në pishinë i zhytur nga uji dhe lajmin e bëri publik një burim i tyre privat.

Këngëtari po shijon pozicionin si anëtar i jurisë në The Voice Amerika.

 
Top