Trupi gjigant i Kelly Brook (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAjo është lidhur bashkë me të fejuarin e saj, pasi që kishte lënë shtëpinë e Big Brother.
Dhe Kelly Brook u sigurua se ishte në qendër të vëmendjes bashkë me të fejuarin David McIntosh gjatë një shëtitje romantike në Mykonos të martën.Modelja glamuroze 34 vjeqare e cila kishte veshur bikine ka treguar trupin e saj gjigand në krahët e të fejuarit

 
Top