Pune Tirane, ofroj vend pune Rrobaqepese

A

admin

Guest
Mobileri Tirana kerkon rrobaqepese me eksperience pune. Mosha 25-40 vjec. Kushtet e punes jane te favorshme. Te jete e komunikueshme dhe te kete aftesi pune ne grup. Paga e kenaqshme. Orari i punes 8 ore. Adresa: Vaqar, Tirane Per kontakt … Me shume

Continue reading...
 
Top